Welcome to Astoria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ana/Vicky

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Andres Cervantes

Andres Cervantes


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 03/06/2012
Age : 34
Skąd : Nowy Jork
Orientacja : Hetero

Ana/Vicky Empty
PisanieTemat: Ana/Vicky   Ana/Vicky EmptyWto Cze 05, 2012 3:07 pm

Nazywam się Anna Victoria, mam dziwaczne nazwisko dlatego z pewnych względów Wam go po prostu nie podam. Co mogę o sobie powiedzieć? Urodziłam się w Słupsku, nad morzem. Tutaj skończyłam liceum, teraz studiuje na I roku tłumacz języka hiszpańskiego we Wrocławiu.
Szczerze mówiąc dla mnie język hiszpański był najważniejszy w życiu odkąd tylko sięgnę swoją pamięcią. Uczę się go od 6 roku życia więc raczej dobrze mówię w tym języku. Moim marzeniem jest wyjechać do Hiszpanii i tam zostać na stałe, mam nadzieję że kiedyś mi się to uda.
Moją drugą pasją jest muzyka którą po prostu kocham. Słucham praktycznie wszystkiego co mi wpadnie w ucho oprócz metalu i rapu którego po prostu nie znoszę.
Mam dwóch starszych braci (30 i 31 lat) oraz dwóch bratanków którzy mają po 5 lat. Oby dwóch kocham tak samo jakby byli moimi dziećmi. Niestety poprzez pracę i studia nie mam zbytnio dużo czasu by z nimi go spędzać, czego bardzo żałuje.
Aktualnie dorabiam sobie jako tłumacz w małej firmie internetowej gdzie tłumaczę różne teksty, filmy i seriale. W sumie życie studenckie nie jest tanie.
Jeśli zaś chodzi o fora to jestem na nich od 4 lat - tak mniej więcej.
Interesuje się przede wszystkim tym, co jest związane z językiem hiszpańskim. Muzykę i filmy też słucham i oglądam w tym właśnie języku. Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć, na pewno coś jest jeszcze o czym zapomniałam, ale cóż.
Powrót do góry Go down
Randy Lauridsen

Randy Lauridsen


Liczba postów : 13
Data dołączenia : 02/06/2012

Ana/Vicky Empty
PisanieTemat: Re: Ana/Vicky   Ana/Vicky EmptyWto Cze 05, 2012 3:13 pm

Heh, też mam bratanka. I siostrzeńca z siostrzenicą. I w drodze kolejne, ale z chęcią wcale nie dzieliłabym z nimi czasu. Dzici są okropne XD Znaczy też je kocham itp itd, ale nie moge sie doczekać kiedy wyjadę na studia i nie będę musiała z nimi wszystkimi mieszkać.

Napisz coś po hiszpańsku!
Powrót do góry Go down
Sasha Vondrackova

Sasha Vondrackova


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 24/05/2012
Skąd : Penza
Orientacja : Hetero

Ana/Vicky Empty
PisanieTemat: Re: Ana/Vicky   Ana/Vicky EmptyWto Cze 05, 2012 3:25 pm

A słuchasz może SKA-P? ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ana/Vicky Empty
PisanieTemat: Re: Ana/Vicky   Ana/Vicky Empty

Powrót do góry Go down
 
Ana/Vicky
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Welcome to Astoria  :: Po godzinach :: say hi-
Skocz do: