Welcome to Astoria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mysza / Sandra :D

Go down 
AutorWiadomość
Charlotte Sacheverell

Charlotte Sacheverell


Liczba postów : 35
Data dołączenia : 24/05/2012
Age : 31
Skąd : Astoria
Orientacja : heteroseksualna

mysza / Sandra :D Empty
PisanieTemat: mysza / Sandra :D   mysza / Sandra :D EmptyPon Cze 04, 2012 6:45 pm

Pójdę na pierwszy ogień : D

No to cześć jestem sasz vel mysza, szell. czy po prostu Sandra :3 Mieszkam w okolicach Warszawy. Ani nie lubię, ani nie potrafię o sobie pisać więc będzie króciutko. Lat mam 17 (do osiemnastki blisko, blisko, coraz bliżej) a w pbf'owym świecie siedzę od... 5/6 lat. Innymi słowy - zaczynałam jako dzieciak i chociaż w głowie nie mieszczą mi się pewne głupoty które wtedy wypisywałam, to i tak nie było tragicznie. Na forach bywam zarówno od strony użytkownika jak i administratora więc jakieś tam malutkie doświadczenie mam :3
A takw realnym życiu... po uszy zakochana jestem w modzie. Ale nie jakichś tam szafiarkach, modnych ciuszkach i tak dalej. Kręci mnie historia mody, projektanci, wybiegi, słynni fotografowie no i... ten światek do wewnątrz ; ) Jestem sobie jakąś tam modelką i o. Nie pogardzę dobrą książką, muzyką, filmem (jak każdy, cóż w tym dziwnego, jeżeli kogoś interesują szczegóły pytać śmiało - lubię odpowiadać Very Happy)

Dobra, nie mam zielonego pojęcia co pisać więc jeżeli kogoś cokolwiek ciekawi - zadawać pytanka :3
Powrót do góry Go down
https://astoria.forumpolish.com
 
mysza / Sandra :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Welcome to Astoria  :: Po godzinach :: say hi-
Skocz do: