Welcome to Astoria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Moce

Go down 
AutorWiadomość
Charlotte Sacheverell

Charlotte Sacheverell


Liczba postów : 35
Data dołączenia : 24/05/2012
Age : 31
Skąd : Astoria
Orientacja : heteroseksualna

Moce Empty
PisanieTemat: Moce   Moce EmptyCzw Maj 31, 2012 3:56 pm

MOCE

Aby wszystko było jasne (chociaż nic nie gwarantuję zważając na mój
sposób tłumaczenia pewnych rzeczy ^^) kilka słów o samych MOCACH:

Początkowo wszyscy użytkownicy mają takie same moce, a raczej "pakiet mocy" które w pewien sposób opierają się na magii (tylko my nie bawimy się w różdżki i zaklęcia). Co potrafią utalentowani? Ich wszystkie chęci, zamiary które dotąd kłębiły się wyłącznie w ich głowach jakby same z siebie wchodzą w życie . Między innymi kontrola ognia, wody, w pewnym stopniu zjawisk pogodowych, przesuwanie przedmiotów, niszczenie/deformowanie ich i tym podobne. Magia użytkowników nie zamyka się na jednej umiejętności a na różnych, początkowo drobnych zdolnościach które z czasem mogą rozwijać, ulepszać czy po prostu odkrywać. W pierwszej fazie coś w stylu "Skupiam się na telewizorze i go włączam", "ktoś mnie denerwuje siłą umysłu spycham go na ścianę", "na zawołanie mogę wywołać deszcz" itd. itp. - coś w tym guście. Wszelkie teleportacje, czytanie w myślach, kontrolowanie umysłów, wieczna młodość, nieśmiertelność itd. można otrzymać wyłącznie jako bonus przy tworzeniu kręgu.
Prosimy więc abyście uzupełniając w karcie rubryczkę dotyczącą mocy zwrócili na to uwagę Smile Nie zaznaczajcie, że wasza postać potrafi np. "kontrolować zjawiska pogodowe", bo jak wspominałam wyżej "moce" nie opierają się na jednej umiejętności.

W razie jakichkolwiek pytań - śmiało w tym temacie :3

Powrót do góry Go down
https://astoria.forumpolish.com
 
Moce
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Welcome to Astoria  :: Organizacja :: ABC Gry-
Skocz do: